ООО РВК Декор 

Киев

Сферы деятельности

Товары народного потребления (непищевые)

Я хочу тут работать
×

ООО РВК Декор 

Компанія РВК Декор поставила собі амбітну мету - стати найкращим постачальником плитки і сантехніки у Хмельницькій області. Нам всього 1 рік, проте ми стрімко розвиваємось. На сьогодні колектив налічує 15 однодумців, які працюють разом задля досягнення нашої мети!

Наш салон "Світ Кераімики" є найбільшим спеціалізованим салоном з плитки і сантехніки у м. Хмельницькому. Проте ми не зупиняємось на досягнутому і плануємо експансію на інші обласні центри України. 

 

МІСІЯ

Ми хочемо стати надійним другом у питаннях оздоблення інтер’єрів і екстер’єрів. Ми повинні стати постачальником затишку, комфорту і функціональності у кожен дім.

ВІЗІЯ

Бути лідером у постачанні керамічної плитки, сантехніки, паркету, натурального каменю у Хмельницькому і в області, втілюючи у життя амбітні проекти наших клієнтів і створюючи затишок.

НАШІ КЛІЄНТИ

  • кожна родина, яка планує оздоблювати нове житло або робити ремонт.

  • забудовники та інвестори, які створюють нові об’єкти інфраструктури: торгівельні центри і кінотеатри,спа-комплекси та лікарні, фабрики чи заводи, готелі й ресторани, житлові комплекси та приватні будинки

  • архітектори і дизайнери

  • регіональні партнери, власники салонів і магазинів в Хмельницькій області

НАШІ ПАРТНЕРИ

Наші постачальники – це прямі імпортери іноземних брендів в Україні, торгові представництва і українські виробники. Ми співпрацюємо з надійними партнерами, які забезпечують найвищий рівень сервісу.

Наші субпідрядники – компанії і підприємці, яких ми рекомендуємо нашим клієнтам для установки сантехніки, укладки керамічної плитки, паркету і каменю, сервісного і постгарантійного обслуговування.

НАША КОМАНДА

Ми формуємо команду із цілеспрямованих і енергійних людей, які прагнуть досягнути амбітних цілей.  Ми підтримуємо високий командний дух, навчаємось і підвищуємо свої професійні навички. Ми вважаємо персонал нашим головним активом.